sportowa22
sportowa1
about-us_01-2
about-us_01-3

Sportowa Osada

Nasz ośrodek

To miejsce, gdzie hasło "kto nie dąży do rzeczy niemożliwych nigdy ich nie osiągnie" - stało się faktem. To miejsce, gdzie można realizować marzenia dzieci (tych małych i tych całkiem dużych), gdzie całą energię inwestuje się, aby było lepiej, ciekawiej, smaczniej, weselej i bardziej niepowtarzalnie. I co rok nasi Goście są mile zaskoczeni zastanymi w Osadzie innowacjami.

Ośrodek Wypoczynkowy SPORTOWA OSADA

Położony jest wzdłuż wału rzeki Warty na terenie monitorowanym, oświetlonym, ogrodzonym, porośniętym lasem sosnowym z rozbudowanym systemem wewnętrznych alejek spacerowych. Obiekt oferuje zakwaterowanie w trzech jednopiętrowych pawilonach, w których przygotowano łącznie 300 miejsc noclegowych w wygodnych, przestronnych pokojach 3-osobowych oraz pokojach przechodnich 6-osobowych (2+4, z jednym łóżkiem piętrowym). Wszystkie pokoje posiadają łazienki i balkony. Pokoje wyposażone są w szafki nocne, półki ścienne, szafę z wieszakami oraz lampki nocne, a łazienki w kabinę prysznicową, wc, umywalkę, szafkę na przybory toaletowe i lustro.

 

650

km od Łodzi

1600

km od Wrocławia, Katowic

2100

km od Warszawy, Poznania, Krakowa

Ośrodek Wypoczynkowy SPORTOWA OSADA

Bogata infrastruktura sportowo – rekreacyjna jest zdecydowanym atutem naszego obiektu.
Na terenie ośrodka znajdują się: sala gimnastyczna wyposażona w materace, pachołki, piłki, bramki oraz sprzęt do gry w unihokeja, sala gier (bilard, tenis stołowy, piłkarzyki), sala dyskotekowa wyposażona w sprzęt nagłaśniający i efekty (światła dyskotekowe, stroboskop, wytwornice dymu i baniek), pełnowymiarowe, drenowane boisko trawiaste do piłki nożnej z dwiema wbudowanymi dużymi bramkami oraz dwiema mniejszymi przenośnymi z atestem, uniwersalne, ogrodzone boisko ze sztuczną trawą przeznaczone do gry w piłkę nożną, boisko ze sztuczna nawierzchnią przeznaczone do gry w piłkę ręczną lub zamiennie na dwa korty tenisowe, trawiaste boisko do gry w kometkę i siatkówkę, wypożyczalnia sprzętu sportowego, wypożyczalnia rowerów górskich, dwie trasy linowe (dla dzieci młodszych i starszych), ścianka wspinaczkowa, wojskowy tor przeszkód, drewniana, zadaszona altana, strzelnica pneumatyczna, plac zabaw ze zjazdem linowym, piaskownicami, huśtawkami, zjeżdżalniami i domkiem na drzewie, tor quadowy, spływy raftingowe, drewniany szałas grillowy, miejsce na ognisko z ławkami, basen kryty, letni basen, kawiarenka oraz cztery niestrzeżone parkingi dla Gości.

Baza dydaktyczno -szkoleniowa

To mała salka szkoleniowa, świetlica-sala projekcyjna, salka kinowa oraz świetlica obok sali gimnastycznej. Każde z tych pomieszczeń włączając salę dyskotekową (ponad 300 mkw.) może zostać wykorzystane do prowadzenia zajęć oraz szkoleń.

Smaczne domowe jedzenie

To podstawa udanego pobytu, dlatego doświadczona obsługa naszej profesjonalnie wyposażonej kuchni zaprasza do sali jadalnej zlokalizowanej na I. piętrze budynku głównego. Sala jednorazowo może przyjąć ok. 300 osób. Nasza kuchnia serwuje zdrowe i pełnowartościowe dania. Wiedząc, że nawet najlepszy obiad bez deseru jest dziełem niedokończonym oraz mając na uwadze olbrzymi wydatek energetyczny naszych gości spowodowany bardzo intensywnym stylem życia w Osadzie, uruchomiliśmy własną cukierenkę serwującą jeszcze ciepłe wypieki z popisowym sernikiem, jako deserem flagowym. Obok sali jadalnej znajduje się przestronny, oświetlony taras dla Gości.

Do Sportowej Osady zapraszamy grupy preferujące aktywny wypoczynek oraz pyszne, domowe jedzenie do uzupełnienia utraconych kalorii.

Zielone szkoły, zielone przedszkola, wycieczki szkolne, wyjazdy integracyjne, wyjazdy szkoleniowe, imprezy firmowe, obozy sportowe, naukowe, tematyczne, piłkarskie, kolonie i obozy młodzieżowe, ogniska i biesiady, pobyty świąteczne…

Zapraszamy!

Rezerwacje +48 503 105 250

www.sportowaosada.pl   |   e-mail: kontakt@sportowaosada.pl