Aktywne wakacje w Sportowej Osadzie

Aktywne wakacje w Sportowej Osadzie

Kolonie w Sportowej Osadzie

Wiele możliwości

W naszym ośrodku przygotowaliśmy dla dzieci i młodzieży niezwykle zróżnicowaną ofertę atrakcji. Każde dziecko ma do dyspozycji:

kompleks boisk,

trasę linową dla maluchów,

trasę linową dla większych dzieci,

ściankę wspinaczkową,

strzelnicę pneumatyczną,

tor łuczniczy,

tor do paintballa,

tor quadowy,

spływ pontonami (rafting),

biwak z ogniskiem i noclegiem pod namiotami.

Tak szeroka baza atrakcji sprawia, że wiele biur turystycznych decyduje się na umiejscowienie organizowanych przez siebie obozów dla dzieci i młodzieży właśnie w Sportowej Osadzie.

Jaworzyna Tour + Sportowa Osada = udany wypoczynek

Jedną z ciekawszych propozycji, którą mamy do zaoferowania wszystkim dzieciom w wieku 7-15 lat jest obóz militarny organizowany na terenie naszego ośrodka przez biuro podróży Jaworzyna Tour – http://www.jaworzyna.com.pl/. Specjalnie przygotowany program zajęć pozwoli Twojemu dziecku poznać:

sprzęt wojskowy,

zadania wojska,

musztrę,

pierwszą pomocy przedmedyczną.

Oprócz tego, w ramach obozu każdy młody żołnierz będzie miał okazję postrzelać na strzelnicy, wziąć udział w licznych grach terenowych (również nocnych) i zajęciach survivalowych. Biuro podróży zapewnia również coś dla osób, które wolą zimową aktywność. Co roku dzieci z całej Polski biorą udział w zimowisku dla aktywnych. Uczestnicy obozu mają do dyspozycji śnieżne quady, paintball i strefę gier. W trakcie pobytu biorą również udział w grach terenowych, ognisku, zajęciach strzeleckich oraz programie integracyjnym.

Zagwarantuj dziecku niezapomniane wakacje

Sportowa osada to przede wszystkim miejsce, w którym każdy znajdzie coś dla siebie. Bez względu na wiek oraz zainteresowania, jesteśmy w stanie zagwarantować wszystkim uczestnikom kolonii i obozów bezpieczeństwo, wygodę oraz moc atrakcji. To wszystko sprawia, że biura podróży takie jak Jaworzyna Tour od lat wybierają naszą osadę jako miejsce, w którym ich podopieczni spędzają wakacje i ferie zimowe z dala od miejskiego zgiełku. Wszystkim uczestnikom gwarantujemy zajęcia w bliskości natury i z zapierającymi dech w piersi atrakcjami.

Wróć

 

OŚRODEK

WYPOCZYNKOWY

"SPORTOWA OSADA" Sp. z o.o.


REZERWACJE:

tel. 503-105-250

www.sportowaosada.pl

e-mail: kontakt@sportowaosada.pl

 

 

GDZIE JESTEŚMY?

65km

od Łodzi

160km

od Wrocławia, Katowic

210km

od Warszawy, Poznania, Krakowa